Hakkımızda

Değerli velilerimiz ve sevgili öğrencilerimiz,

Eğitim-öğretimde yeni bir çağa girmiş bulunmaktayız. Bu çağda teknolojinin yeri ve önemi su götürmez bir gerçek. Biz de bu platformu oluşturup sizlere sunarken teknolojinin tüm imkanlarını kullanmak istedik. Böylelikle yegane amacımız olan siz öğrencilerimizi değerli öğretmenlerimizle daha sağlıklı, hızlı ve verimli bir şekilde iletişime geçirmeye bir adım daha yaklaştık.

Genel amacımız daha öncesinden de belirttiğimiz gibi ders imkanını daha hızlı sizlere ulaştırabilmek. Bilmenizi isteriz ki bu çalışmayı yaparken her attığımız adımda “Daha faydalı nasıl olabiliriz?” düşüncesi ile hareket ettik. Özel ders adını kullanırken sadece öğretmen öğrenciye belli bir ücret karşılığında akademik bilgi verir şeklinde bir amaç gütmedik. Asıl amacımız öğretmen-veli , öğretmen-öğrenci ve de veli-öğrenci ilişkilerinde bir köprü olabilmektir. Bunu tüm öğretmenlerimizle sağlayacağımızın teminatını vermekteyiz. Mühim olan kazanım odaklı bir ortamdan ziyade psikolojik olarak da sizleri desteklemek bizim için. Tabi ki bunu yaparken de en önem verdiğimiz durum “eğitim koçluğu” dur. Bu alanda çalışan öğretmenlerimizin yaptıklarını göz önüne alarak ilerlemeyi hedefliyoruz. Gerçek başarı akademinin temelini oluşturan programlamayı ve denetimi sağlayabilmektir.

Sizleri başarıya ulaştıran bu yolda yalnız bırakmayacağız. Her şeyden önce biz siziz sizden birileriyiz. Samimiyet ve çalışkanlık kazanacak diyor hepinize bu yolda başarılar diliyoruz.

Fethiye Özel Ders Ailesi

                                                                                             

× Whatsapp İletişim